Home Page
 
Wydawnictwo PETiT biuro: ul. Batorego 31/166 02-591 Warszawa
tel.(0-22) 825 46 40  fax:(0-22) 669 10 07   petit@petit.com.pl  Nasi dystrybutorzy
 
   | Sklep |  Zaloguj Się |  Utwórz Konto

MILIONER

21.00 zł

aut.: Marc Fisher

Zrezygnowany młody człowiek nieoczekiwanie spotyka dawnego znajomego – ekscentrycznego starego Milionera, który kiedyś udzielił mu hojnego wsparcia.

Młodzieniec jest na kolejnym życiowym zakręcie: utrzymuje się z tego, co zarobi na stacji benzynowej znienawidzonego ojczyma, u którego dodatkowo mieszka kątem. Poniżany i poszturchiwany, nie ma już wiary w siebie ani w to, że kiedyś napisze wymarzoną powieść.

Milioner, który osiągnął w życiu wszystko, czego można zapragnąć, uświadamia desperatowi, że jedyne, czego potrzebuje, by pokonać problemy, to bierny dochód – jedyny sposób, by stać się wolnym człowiekiem. Gdy rzeka pieniędzy popłynie na jego konto, on sam zajmie się tym, co lubi: pisaniem powieści, podróżowaniem dookoła świata lub może – jak stary Milioner – hodowlą ukochanych róż.

Rzecz tylko w tym, żeby znaleźć źródło takiej rzeki...

Książka, będąca w istocie przypowieścią filozoficzną na temat wolności, opłacalności marzeń, a także... znaczenia golfa w życiu człowieka, jest jednocześnie przyjemną, pełną ciepła i humoru, a zarazem pouczającą lekturą.
Wyd. I, stron 144

Marc Fisher jest jednym z najbardziej znanych i popularnych kanadyjskich autorów na świecie. Mieszka w Quebecu, gdzie napisał wszystkie swoje sławne powieści, a więc: trzy kolejne tomy Milionera, Psychiatrę, Golfistę i Milionera, Ludzi z zoo, Książki mojej żony, Podarunek Milionera, Rady dla młodego powieściopisarza, Miami, Sprzedawca i Milioner. Pierwsze wydanie Milionera, przetłumaczone na 23 języki, sprzedane zostało w ponad milionie egzemplarzy. Kolejne nakłady podwoiły liczbę czytelników tej książki. Bez przesady można powiedzieć, że powieści Marca Fishera stały się źródłem inspiracji, pomysłów i życiowej motywacji dla ludzi w różnym wieku, wykonujących najróżniejsze zawody pod wszystkimi możliwymi szerokościami geograficznymi.
Polecamy także drugą pozycję tego autora: Testament Milionera,

  • Kod: ISBN 83-85292-52-7
  • Ilość stron: 144str.
  • 363 Sztuk w Magazynie
  • Autor: Fisher Marc


Data dodania książki do sklepu: wtorek 15 listopad, 2005.


 | Sklep | 
Twój Adres IP to: 54.81.127.179
Copyright © 2003-2006 Zen Cart PL
Version: Zen Cart PRO 2006 PL rev.1.0.6
Powered by Zen Cart  

Valid XHTML 1.0 Transitional